פרוייקטים הנדסיים

פרוייקטים הנדסיים

עמיגור הרחיבה בשנים האחרונות באופן משמעותי את פעילותה בתחום פרויקטים הנדסיים. פרויקטים אלו כוללים בנית בתי דיור מוגן חדשים, הסבת מבנים בעיקר מרכזי קליטה והוסטלים לבתי דיור מוגן, הרחבת מבנים קיימים והוספת אגפים למבנים קיימים. כמו כן זיהוי ואיתור פוטנציאל להשבחת נכסים, החל משלב היוזמה ואיתור תורמים, תכנון, בניה, פיקוח וכלה בבקרה טכנית ותקציבית. הפרויקטים מבוצעים במימון גורמים שונים כגון: תקציבי מדינה, תרומות מקרנות שונות.

בתמונה: שיפוץ בית גיל זהב

אחזקה שוטפת

החברה מבצעת את כל העבודות הקשורות בתיקונים ושיפוצים בדירות שוכרים או בחלקים משותפים של בתים כולל פיצוצי צנרת, מים ביוב, תקלות חשמל, תיקוני נגרות וכיוב'.

החברה מתחזקת מערכות אלקטרו מכניות ומערכות מתח נמוך במבנים שבניהולה ומחזיקה מהנדס חשמל ואלקטרוניקה לתמיכה במערכות אלו.

גינון - טיפול שוטף לשימור צמחיה, דשא, מערכות ניקוז והשקייה, גינון, דישון, גידור והדברה.

אחזקה שוטפת
מעליות

מעליות

אחזקה שוטפת של מעליות בבניינים רבי קומות, כולל בדיקות תקינות תקופתיות, על פי חוק, תיקון ליקויים מראש או על פי קריאה ואחזקת גנרטורים. העבודות מבוצעות על ידי חברות מעליות על פי מחירים שסוכמו במכרזים ארציים תקופתיים.

 

שיפוץ דירות לאכלוס חוזר

דירות המתפנות מדיריהן משופצות על פי סטנדרטים קבועים שמשרד השיכון קובע, בכדי להתאימן לרמה נאותה לאכלוסן מחדש. במשך שנה מבוצעים מאות שיפוצי דירות. העבודה מתבצעת על ידי קבלנים על פי מפרטים שהוכנו על ידי הצוות ההנדסי של עמיגור ועל פי מחירון החברה. השיפוץ לאכלוס חוזר מהווה חלק חשוב בהכשרת לקליטת העולים החדשים והזוגות הצעירים והוא ממומן על ידי משרד השיכון.

 

 

אחזקה שיטתית

במבנים ישנים מאוד בהם הבלאי מואץ ביותר מבצעת עמיגור שיפוץ שיטתי בשטחים ציבוריים של בניין. השיפוץ כולל: שיפוץ מעטפת הבניין, חידוש חזית, חדרי מדרגות, תשתיות מים, ביוב וחשמל פיתוח החצר, גידור, גינון, דשא, ריצוף, מתקני אשפה ופינות משחק וישיבה. בשני העשורים האחרונים שופצו על ידי עמיגור מבנים רבים ברחבי הארץ.

השבחת נכסים
עמיגור מבצעת באופן קבוע פעולות להשבחת נכסים קיימים, כולל סקרים לאיתור פוטנציאל ותכנון מוקדם.

העבודות המתבצעות במסגרת זו הן: חלוקת יחידת דיור אחת לשתי יחידות, סגירת חללים, בניה בקומות מפולשות והגדלת אחוזי בניה באתרים קיימים.

תוספת של קומה ויותר עם מעליתתוספת של קומה ויותר עם מעלית

תוספת של קומה ויותר עם מעלית

בניית אגפים חדשים למבנה קיים

 בניית אגפים חדשים למבנה קיים