לזכרו של משה נתיב ז"ל

טקס קריאת מתחם הדיור המוגן של עמיגור בקריית-ים ע"ש אלוף (מיל) משה נתיב ז"ל והכנסת ספר תורה לזכרו.

במעמד יו"ר הסוכנות היהודית מר נתן שרנסקי, יו"ר מועצת המנהלים של עמיגור מר אריה אביר ראש העיר קריית-ים מר שמואל סיסו, ראש אזור ישראל בסוכנות מר יהודה שרף, עובדי עמיגור ובני משפחת נתיב, התקיים בק. ים טקס קריאת מתחם הדיור המוגן של עמיגור ע"ש אלוף (מיל) משה נתיב ז"ל שכיהן כמנכ"ל הסוכנות, כיו"ר מועצת המנהלים של עמיגור וכראש אכ"א בצה"ל.

זוכרים את משה נתיב ז"ל

        

בתמונה: מר נתן שרנסקי יו"ר הסוכנות מסיר את הלוט משלט ההנצחה למשה נתיב ז"ל.

תקופת כהונתו בסוכנות, היה נתיב ממארגני העלייה מברה"מ לשעבר וסייע רבות בקליטתה. בטקס נשאו דברים נרגשים, מר נתן שרנסקי שסיפר על הכרתו הקרובה עם משה נתיב ז"ל ועל מעורבותו במפעל הבנייה של הדיור המוגן ע"י עמיגור. כמו כן, נשאו דברים מר אריה אביר יו"ר מועצת המנהלים של עמיגור, מר שמואל סיסו ראש העיר קריית ים ומר יובל פרנקל מנכ"ל עמיגור ושוש נתיב רעייתו של משה נתיב ז"ל.

בתום הטקס בקריית ים, יצאו המוזמנים לטקס נוסף שבו הוכנס ספר תורה ששוקם ע"י תרומות עובדי עמיגור ומשפחת נתיב, לבית הכנסת של הדיור המוגן של עמיגור בקריית מוצקין.

מר נתן שרנסקי
מר אריה אביר

בתמונה: מר נתן שרנסקי, יו"ר הסוכנות פותח בליווי עולים חדשים את תהלוכת הכנסת ספר התורה, מלווה על ידי מר שמואל סיסו ראש עיריית קריית ים.

 

בתמונה: מר אריה אביר יו"ר מועצת המנהלים של עמיגור בטקס בהכנסת ספרי התורה, מלווה על ידי מר חיים צורי ראש עיריית קריית מוצקין.